Yedikule Anadolu Lisesi

yedikule anadolu lisesiYedikule Anadolu Lisesi, gezilecek alanlara biraz uzak kalmakta ve okul çıkışlarında öğrencilerin gidebileceği alan malesef yok. Okulun ön ve arka bahçesi diye tabir ettiğimiz iki bahçesi bulunmakta; ama bitişikteki ilköğretim okuluyla bazı sürtüşmeleri engellemek amacıyla ön bahçe sadece törenlerde kullanılmakta. Arka bahçe de öğrencilere yetebilecek büyüklükte değil. Bahçede potanın olmadığını da söylemek gerek. Okulun bir de spor salonu bulunmakta. Öğretmen kalitesi gayet iyi. Zeynep Aslı Ayıklar ve yeni gelen müdürümüz dışında idaredekileride pek seven yok. Kantindeki yemekleri de okulca beğenmiyoruz. Çok aç değilseniz yemenizi tavsiye etmem :) Aslında ben bu okulu tavsiye etmiyorum. Okuldaki kontenjan boşluğunun tek sebebi herkesin kaçıp gitmek istemesi. Puanı başka bir anadolu lisesine yeten gidiyor. 10. sınıf öğrencisiyim ve geldiğim günden beri gitmek için can atıyorum. Öğretmenler arasından herkese arkadaş gibi yaklaşan ve fikirler dağıtan İRFAN GÜNEŞ öğretmenimiz okulun babası. Ondan iyisi yoktur heralde. Neyse okuldaki keyfimizi getiren hocamızı da anlattığıma göre bu yazıyı bitirebilirim kendinize iyi bakın :)

02.21.2012

Yedikule A.L. ‘den Bir Öğrenci

 

Telefon Numarası: 0212 632 59 23

Adres: Hacı Evhaddin Mah. Eğridut Sok. Yedikule/Fatih/İstanbul

5 Yorum for Yedikule Anadolu Lisesi

 1. öğrenci said,

  Nisan 26, 2012 @ 07:26

  Yedikule Anadolu güzeldir yine de

 2. ali said,

  Nisan 26, 2012 @ 14:06

  Selam
  paylaşım için saolun

 3. Aslı said,

  Mayıs 16, 2012 @ 17:13

  Yedikule Anadolu Lisesi kadar sıkıcı bir okul yok fakat sabretmeye çalışıyoruz… Anadolu Lisesi olduğuna kanmayın bence hocalar çok sert ve bu hoş birşey değil.

 4. Anonim said,

  Mayıs 22, 2012 @ 10:52

  Mekanları anlamlı ve güzel kılan içindeki insanlardır.Bir zamanlar yazın bile öğrencilerin özleyip geldiği okuldu.

  Emektar

 5. bilinmeyen numara said,

  Kasım 10, 2012 @ 18:37

  bende bu sene yedikule a. lisesine geldim öğretmenleri çok ii bazıları hariç tk sorun okula misfir okul gelmi 7.30 da başlıo ama öğrencilern çoğu uzaktan geli ben 5-6 gibi kalkıorum

RSS comments feed· TrackBack URI Yedikule Anadolu Lisesi

Yorum Yapın for Yedikule Anadolu Lisesi